Doprava zdarma nad 1500 Kč

Kokosový dort 150 g - káva,aromatizovaná,mletá - Oxalis

Značka: Oxalis

Pražená mletá káva aromatizovaná (100% arabika) s aroma kokosu s notou jamajského rumu.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Objednáno
Možnosti doručení
147 Kč Měrná cena: 98 Kč / 100 g
Kokosový dort 150 g - káva,aromatizovaná,mletá - Oxalis
Značka: Oxalis

Příprava

na 100 ml vody o teplotě 93-94°C použijte 7 g mleté kávy. Uchovejte v suchu, chraňte před teplem ve vzduchotěsné nádobě.

Složení

pražená káva, aroma kokosu (3,2 %) s notou jamajského rumu Výživové údaje na 100 ml: energetická hodnota 39 kJ/ 9 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0 g), sacharidy 1.5 g (z toho cukry 1,1 g), bílkoviny 0 g, sůl 0,03 g.

Kofein

Střední

Popis

Pražená mletá káva aromatizovaná (100% arabika) s aroma kokosu s notou jamajského rumu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mletá káva
EAN: 8595218031905
Mletí: Mletá
Složení: 100% arabika
Balení: 150 g
Země původu: Česká republika
Obsah kofeinu: Střední, S kofeinem
Aroma: Aromatizovaná s příchutí
Položka byla vyprodána…

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

Skořicoví šneci 150 g káva,aromatizovaná,mletá Oxalis
147 Kč
Měrná cena: 98 Kč / 100 g

Pražená mletá káva aromatizovaná (100% arabika) s aroma svátečního pečiva se sladkou skořicí s nádechem vanilky a...

1623
Irish Cream 150 g káva,aromatizovaná,mletá Oxalis
147 Kč
Měrná cena: 0,98 Kč / 1 g

Pražená mletá káva aromatizovaná (100% arabika) s aroma irského krému.

1602
bili nugat
Akce
122 Kč
147 Kč (–17 %)
Měrná cena: 81,33 Kč / 100 g

Pražená mletá káva aromatizovaná (100% arabika) s aroma krémové bílé čokolády a nugátu s tóny pistácií a vanilky.

1632
Vanilka karamel 150 g káva,aromatizovaná,mletá Oxalis
147 Kč
Měrná cena: 98 Kč / 100 g

Pražená mletá káva aromatizovaná (100% arabika) s přírodním aroma vanilky a karamelu.

1641
Baileys 150 g káva,aromatizovaná,mletá Oxalis
147 Kč
Měrná cena: 0,98 Kč / 1 g

Pražená mletá káva aromatizovaná (100% arabika) s aroma likéru.

1614
Choco Twist 150 g káva,aromatizovaná Oxalis
147 Kč
159 Kč (–7 %)
Měrná cena: 98 Kč / 100 g

...pražená káva s aroma ušlechtilé čokolády a lískových oříšků

1650
Višně v čokoládě 150 g káva,aromatizovaná,mletá Oxalis
147 Kč
Měrná cena: 98 Kč / 100 g

Káva s lahodnou chutí višní máčených v čokoládě.

1647
Barbados 150 g káva,aromatizovaná,mletá Oxalis
147 Kč
Měrná cena: 98 Kč / 100 g

Pražená mletá káva aromatizovaná (100% arabika) s aroma smetanové čokolády a kokosu.

1626
Horké maliny 150 g káva,aromatizovaná,mletá Oxalis
Akce
122 Kč
147 Kč (–17 %)
Měrná cena: 0,81 Kč / 1 g

Pražená zrnková káva aromatizovaná (100% arabika) s chutí zralých malin.

1656
Influencer Image #27
Akce
129 Kč
155 Kč (–16 %)
Měrná cena: 51,60 Kč / 100 g

Sladká a aromatická, 100% Arabica, intenzita 6

1557
Borůvkový muffin 150 g káva,aromatizovaná,mletá
147 Kč
Měrná cena: 0,98 Kč / 1 g

Pražená mletá káva aromatizovaná (100% arabika) s chutí borůvkového muffinu

2314
Influencer Image #4
Akce
87 Kč
112 Kč (–22 %)
Měrná cena: 0,35 Kč / 1 g

Velmi silně hutná a krémová káva, 80% robusta, 20% arabica, intenzita 13 Balení: 250g mletá káva

2308