Doprava zdarma nad 1500 Kč

Švýcarská - 0,5 kg káva, aromatizovaná - Oxalis

Značka: Oxalis

Pražená mletá káva aromatizovaná (100% arabika) s aroma s nádechem čokolády, smetany a třešní.

500 g

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
1.10.2026
Možnosti doručení
435 Kč Měrná cena:
Švýcarská - 0,5 kg káva, aromatizovaná - Oxalis
Značka: Oxalis

Příprava

na 100 ml vody o teplotě 93-94°C použijte 7 g mleté kávy. Uchovejte v suchu, chraňte před teplem ve vzduchotěsné nádobě.

Složení

pražená káva, smetanovo třešnové aroma (1,6 %) Výživové údaje na 100 ml: energetická hodnota 33 kJ/ 8 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0 g), sacharidy 1.2 g (z toho cukry 0,9 g), bílkoviny 0 g, sůl 0,03 g.

Kofein

Střední

Popis

Pražená mletá káva aromatizovaná (100% arabika) s aroma s nádechem čokolády, smetany a třešní.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zrnková káva
EAN: 8595218090100

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

Influencer Image #11
345 Kč
Měrná cena: 34,50 Kč / 100 g

Doprava zdrama a 10% sleva (vložíte v košíku) s kódem: kava 

1551
Costa Rica Marvin Barrantes káva 0,5 kg Oxalis
730 Kč
Měrná cena: 1,46 Kč / 1 g

Kávová zrna se sbírají ručně a po promytí se suší sluncem 12 dní na afrických lůžkách. Před tříděním a loupáním ještě...

3276
Brazílie bezkofeinová SWD 60 g káva Oxalis
92 Kč
Měrná cena: 153,33 Kč / 100 g

Pražená zrnková káva (100% arabika)

1834
BIO Peru SHB 60 g káva Oxalis
79 Kč
Měrná cena: 131,67 Kč / 100 g

V regionech Chanchamayo a Cuzco se pěstuje největší množství bio kávy na světě.

1828
Coffee break 60 g káva Oxalis
58 Kč
Měrná cena: 0,97 Kč / 1 g

Originální směs tří káv typu arabika a robusta, které jsou pečlivě vybrány pro přípravu espressa.

1915
Guatemala Antigua Finca Medina SHB káva 0,5 kg Oxalis 2
659 Kč
Měrná cena: 1,32 Kč / 1 g

Antigua je jednou z nejstarších oblastí pěstování kávy v Guatemale a je známá produkcí jedněch z nejlepších káv na...

3270
Victoria espresso směs 0,5 kg Oxalis
485 Kč
Měrná cena: 0,97 Kč / 1 g

Ve vůni dominují mandle. Chuť je mandlovo-oříšková s lehkým tónem zralého ovoce a dlouhotrvající čokoládovou...

3267
Brazílie Espirito Santo Village 60 g káva Oxalis
82 Kč
Měrná cena: 136,67 Kč / 100 g

Ve vůni i chuti můžete objevit tóny vysokoprocentní ušlechtilé čokolády a nugátu. Tělo je sametové, acidita sladká.

1849
Belgické pralinky bez kofeinu 0,5 kg káva, aromatizovaná Oxalis
Doprava zdarma
695 Kč
790 Kč (–12 %)
Měrná cena: 139 Kč / 100 g

Pražená zrnková káva aromatizovaná (100% arabika) bez kofeinu s aroma originálních čokoládových pralinek.

1873
Horké maliny 0,5 kg káva,aromatizovaná Oxalis
440 Kč
Měrná cena: 0,88 Kč / 1 g

Pražená zrnková káva aromatizovaná (100% arabika) s chutí zralých malin. 500 g

1897
Panama Carmen estate 60 g káva Oxalis
89 Kč
Měrná cena: 1,48 Kč / 1 g

Káva se pěstuje ve nadmořské výšce 1700 m n.m. na strmých kopcích pod staletou vegetací deštného pralesa a přírodními...

1846
Myanmar Bant Sawk 60 g káva Oxalis
98 Kč
Měrná cena: 1,63 Kč / 1 g

Ve vůni i chuti lze rozpoznat ušlechtilé kakao a liči následovanou sladkou notu zlatých rozinek. Tělo je sametové,...

1855