Doprava zdarma nad 1500 Kč

Energy Tea Guarana - ovocno-bylinný 500 g - Oxalis

Značka: Oxalis

Šípek přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu. Guarana přispívá k fyzické a psychické vitalitě.

500 g

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.9.2026
Možnosti doručení
930 Kč Měrná cena: 93 Kč / 100 g
Energy Tea Guarana - ovocno-bylinný 500 g - Oxalis
Značka: Oxalis

Energy Tea Guarana - ovocno-bylinný 500 g - Oxalis

Popis

Šípek přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu. Guarana přispívá k fyzické a psychické vitalitě.

Příprava

Vroucí vodou zalejte směs v poměru 3,5 g (cca 2 vrchovaté čajové lžičky) na 250 ml vody. Ponechte 5-10 minut louhovat. Poté přeceďte. Doporučujeme 1-2 x denně. Není vhodné pro děti.

Složení

Šípek plod, kousky jablka, ibišek květ, guarana (15%), ostružiník list, meduňka list, citrónová tráva list, aroma. Obsahuje kofein. Může obsahovat stopy skořápkových plodů. Výživové údaje na 100 ml: energetická hodnota 18 kJ/ 4 kcal, tuky 0 g (z toho nasycené mastné kyseliny 0 g), sacharidy 0 g (z toho cukry 0 g), bílkoviny 0 g, sůl 0.03 g.

Kofein

Střední

Země původu

Česká republika

Doplňkové parametry

Kategorie: Bylinky sypané
EAN: 8594045067750
Složení: Bylinky, Kousky ovoce, Ovocný čaj
Balení: Sypaný čaj, Velké balení
Typ: Bylinná směs, Ovocná směs
Země původu: Česká republika
Obsah kofeinu: Střední
Aroma: Aromatizovaný

Diskuze

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole

Bezpečnostní kontrola

Vložením komentáře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů

Podobné produkty

Ranní čaj 500 g Oxalis
769 Kč
830 Kč (–7 %)

Ibišek přispívá k osvěžení těla. Máta k normální funkci dýchacího systému a k normální činnosti trávicí soustavy. 500...

153
Pro kojící ženy 50 g Oxalis
Novinka
75 Kč
Měrná cena: 1,50 Kč / 1 g

Meduňka přispívá k normální činnosti oběhové soustavy, dýchacího systému, hormonální rovnováze a duševnímu zdraví. 50 g

2829
Rooibos Jahoda 1 kg GREŠÍK Čaje 4 světadílů
579 Kč
Měrná cena: 0,58 Kč / 1 g

Rooibos Jahoda je lahodný nápoj s chutí medu a jahod. 1 kg

2625
Čistící s červenou řepou 50 g GREŠÍK
51 Kč
Měrná cena: 102 Kč / 100 g

K očistným kúrám, zejména po užívání antibiotik i jiných léků. 50 g

1713
Děčínská směs 50 g GREŠÍK Devatero bylin
51 Kč
Měrná cena: 102 Kč / 100 g

Působí blahodárně na normální činnost dýchacích cest. Obsažené byliny se užívají při chrapotu. 50 g

1707
Yerba maté pražené 1 kg GREŠÍK Čaje 4 světadílů
359 Kč
Měrná cena: 0,36 Kč / 1 g

Pražením maté získává specifickou, plnou chuť.

2637
Klidná hlava KLASA 500 g Oxalis
739 Kč
910 Kč (–18 %)
Měrná cena: 1,48 Kč / 1 g

Meduňka a tužebník přispívají k relaxaci - spánku. Třezalka přispívá k duševnímu zdraví - emoční rovnováze. 500 g

180
Čisticí 50 g Oxalis
67 Kč
Měrná cena: 134 Kč / 100 g

Kopřiva - normální činnosti ledvin – vylučování, lepší funkce prostaty.  50 g

1206
Rooibos 1 kg GREŠÍK
397 Kč
Měrná cena: 0,40 Kč / 1 g

Rooibos má příjemnou medovou chuť, je možné ho podávat s cukrem a citrónem 1 kg

2622
Anýz plod 50g Grešík.jpg
44 Kč
Měrná cena: 0,88 Kč / 1 g

Odvar se připravuje vždy čerstvý. Pije se 1 - 2 x denně.

3240
Jaterní 50 g Oxalis
61 Kč
Měrná cena: 122 Kč / 100 g

Smetánka, máta, ostropestřec a třezalka přispívají k normálnímu trávení a normální funkci jater. 50 g

1209
Balzám na nervy 500 g Oxalis
750 Kč
Měrná cena: 75 Kč / 100 g

Meduňka přispívá k duševnímu zdraví. Máta přispívá k přirozené obranyschopnosti organizmu.  500 g

150